nabor zamestnancov na trvaly pracovny pomer

Nábor zamestnancov na trvalý pracovný pomer

Nábor zamestnancov na trvalý pracovný pomer

Už viac ako 30 rokov Grafton poskytuje prvotriedne služby v oblasti náboru na trvalý pracovný pomer naprieč všetkými sektormi. Či už sú to služby pre veľké nadnárodné spoločnosti, malé a stredné podniky alebo organizácie verejného sektora, našim cieľom je poskytovať našim klientom individuálnu a profesionálnu starostlivosť.

GRAFTON ČÍSLA 2022

 

NAŠE SLUŽBY


ŠPECIALIZOVANÝ NÁBOR

Náš špecializovaný náborový tím využíva svoje špecifické znalosti trhu s cieľom zabezpečiť, aby voľné pracovné miesta, ktoré sú pre vás kritické alebo je ich ťažko obsadiť boli obsadené v primeranom časovom horizonte a v rámci rozpočtu a zároveň pri najvyššej kvalite služieb.

OBJEMOVÝ NÁBOR

Naša spoločnosť v minulosti úspešne realizovala veľké množstvo náborových projektov veľkého objemu. Naše veľko-objemové náborové riešenia sú pre zákazníkov s veľmi diverzifikovanými potrebami náboru alebo požiadavky na väčší počet pracovníkov, vykonávajúcich podobné úlohy v priebehu určitého časového úseku. Nech máte akékoľvek potreby, alebo časový rámec, na Grafton sa môžete spoľahnúť. Budeme pracovať spolu s vami pri plánovaní, realizácii a správe na mieru šitého náborového modelu, ktorý Vám zabezpečí potrebných pracovníkov, včas a v rámci rozpočtu.

PRIAME VYHĽADÁVANIE PASÍVNYCH KANDIDÁTOV

Náš tím skúsených konzultantov v oblasti náboru a vyhľadávania kandidátov využíva najnovšie on-line, ako aj off-line techniky vyhľadávania a oslovovania kandidátov. Sme odborníci na nábor od najnižších, až po najvyššie pozície,  špecialistov v rôznych odvetviach, nižších, stredných a vysokých manažérov a využívame naše rozsiahle znalosti trhu na identifikáciu odborníkov, ktorí si aktívne nehľadajú nové pracovné príležitosti, alebo neodpovedajú na inzerciu pracovných miest.

PREČO GRAFTON?

VÝNIMOČNÉ SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

My, v spoločnosti Grafton sa snažíme byť najlepší, čo znamená pracovať tvrdšie pre našich klientov aj kandidátov. Zameriavame sa na profesionalitu, výnimočnosť a budovanie vzťahov. Sme presvedčení, že vynikajúci zákaznícky servis je o počúvaní našich klientov.

INOVÁCIA V PRAXI

Sme spoločnosť, v ktorej inovácia bola vždy stredobodom všetkého, čo robíme a to je dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Náš tím vysoko vyškolených, profesionálnych a skúsených konzultantov  chápe a vie ako nájsť ľudí, ktorých potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov, či už ide o náročné a komplikované výberové procesy, kombináciu zručností, ktoré je ťažko nájsť alebo veľký objem flexibilnej pracovnej sily, ktorú potrebujete mať k dispozícii v krátkej dobe.

MY POZERÁME ĎALEJ, NEŽ NÁBOR

V spoločnosti Grafton sme presvedčení o tom, že nábor je len jedna časť procesu riadenia a optimalizácia najdôležitejšieho zdroja. To je dôvod, prečo ponúkame širokú škálu služieb, ktoré majú za cieľ ponúknuť najlepšie poradenstvo a podporu vo všetkých fázach životného cyklu zamestnanca.

 

Prečo Grafton?

 

V akom kraji potrebujete zamestnancov?

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so Zásady spracovania osobných údajov.