referencie

Referencie

Referencie

V našej spoločnosti Vám radi ukážeme, čo robíme a ako pracujeme. Sme multi-kultúrna, multi-jazyčná a multi-národná firma. Pracujeme s mnohými svetovými špičkovými firmami a  dodávame náborové riešenia šité na mieru.

Neberte na to len naše slovo, prečítajte si, čo naši klienti hovoria o spoločnosti Grafton Recruitment:

„Grafton je dlhoročným partnerom tímu Symantec Talent Acquisition a sprostredkoval nám vynikajúcich zamestnancov na všetkých úrovniach v celej oblasti EMEA. od rádových pracovných síl až po vysoko-špecializovaných technikov a vyšší manažment sme mali k dispozícii najvyššiu úroveň služieb. Najnovšie spoločnosť Grafton dokázala, že je vysoko nad priemyselným štandardom tým, že odkryla veľký talent na jednom z najkonkurenčnejších trhov Software Engineering-u. Starostlivosť a globálna sieť odlišuje Grafton od ich konkurencie a sú podporované skúsenými náborovými pracovníkmi, ktorí pracujú spolu s našimi tímami manažérov, aby dosiahli čo najlepšie výsledky."
Symantec
„Pracovali sme so spoločnosťou Grafton Recruitment na dvoch naliehavých pozíciách. Grafton konzultantka riadila tento proces veľmi dobre a usilovne pracovala na porozumení našich požiadaviek, takže nám boli predložené len relevantné životopisy. Kvalita kandidátov bola výnimočná a všetky aspekty pohovorov boli efektívne zvládnuté. V priebehu tohto procesu pracovníci spoločnosti Grafton rýchlo reagovali na spätnú väzbu a boli veľmi nápomocní pri riešení akýchkoľvek nových otázok."
Synowledge
„Služby, ktoré som dostal od začiatku spolupráce so spoločnosťou Grafton boli skutočne na veľmi vysokej úrovni. Spoločnosť Grafton sa prekonáva vo všetkých aspektoch požiadaviek na nábor a je absolútnym potešením s ňou spolupracovať."
C & G Logistics
„Spoločnosť Grafton poskytuje rýchle, profesionálne a efektívne služby pri získavaní kandidátov pre naše podnikanie. Náš konzultant je aktívny pri oboznamovaní sa s tým, čo potrebujeme, počúva presne ako by sme chceli viesť náš proces náboru a potom v súlade s týmto postupom dodá vhodných kandidátov."
Crane Energy