docasne pridelenie zamestnancov

Dočasné pridelenie zamestnancov

Dočasné pridelenie zamestnancov

Organizácie stále siahajú po pracovníkoch na dočasné pridelenie, ktorí sú flexibilní a dávajú im možnosť znížiť alebo zvýšiť počet pracovníkov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti.

Zamestnávanie pracovníkov na dočasné pridelenie je bežnou obchodnou stratégiou spoločností, ktoré nie sú z rôznych dôvodov pripravené zamestnávať pracovníkov na trvalý pracovný pomer, avšak potrebujú ich na podporu svojich súčasných zamestnancov, kvalifikovaných zamestnancov na doplnenie svojej pracovnej sily, alebo požadujú časovo obmedzenú pomoc pre svoje kľúčové projekty.

Chcete zvýšiť efektivitu vášho podnikania? Ak je vaša odpoveď áno, mali by ste začať spolupracovať s partnerom, ktorý vám zabezpečí ten najlepší servis na trhu s vysokou pridanou hodnotou.

 

Portfólio služiebPrečo Grafton?

Benefity flexibilného zamestnávania

 

Rozsiahla databáza kandidátov

Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam v oblasti dočasného pridelenia zamestnancov a globálneho pôsobenia, disponujeme najväčšou databázou otvorených kandidátov v strednej a východnej Európe. Vyberieme vám vhodných a kvalitných zamestnancov a ušetríme tak váš čas aj peniaze. 

Kvalitné služby

Poskytujeme vám zákaznícky servis na najvyššej úrovni. Pravidelne navštevujeme vaše prevádzky, získavame od vás spätnú väzbu, sme priebežne v kontakte s našimi  dočasne pridelenými zamestnancami  a monitorujeme ich spokojnosť. 

Reporting & Monitoring

Pomáhame zvyšovať výkon vašej spoločnosti. Poskytujeme vám informácie, ktoré vám umožnia zvýšiť produktivitu a znižovať výdaje. Optimalizujeme "time to fill ratios": čas potrebný na obsadenie pozície, mieru fluktuácie, práceneschopnosť , pomer absencia/dochádzka.

Starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov

Náš jedinečný program starostlivosť o zamestnancov na dočasné pridelenie zaisťuje, že pracovníci sú motivovaní pocitom uznania a spokojnosti, identifikujú sa so značkou, a tým sa stávajú efektívnou pracovnou silou vo vašej firme. Tento program zahŕňa: testovanie, tréningy, podporu adaptácie zamestnancov, zamestnanecké benefity, prieskumy spokojnosti, výstupné pohovory. 

E-docházka

Elektronický dochádzkový systém je interaktívny digitálny nástroj pre vedenie jednoduchej mzdovej agendy a spracovanie dochádzky. Tento nástroj umožňuje užívateľovi prostredníctvom on-line prístupu sledovať dochádzkový formulár, výplatnú pásku a tiež elektronickú fakturáciu. 

Služba 24/7

Služba 24/7  nás umožňuje zastihnúť, kedykoľvek potrebujete. Naši konzultanti sú vám stále k dispozícií a vďaka našej rýchlej reakcii dokážeme vyriešiť akúkoľvek neočakávanú situáciu.

On-site riešenia

Zaistíme vám koordinátora, ktorý bude ako súčasť vášho tímu priamo riadiť pridelených zamestnancov. Naši projektoví koordinátori v reálnom čase zabezpečia maximálnu efektivitu v súlade s vašimi internými procesmi a potrebami. 

Inovácie

Priestor na inovácie nachádzame vo vašich aspektoch našej práce. Vďaka tvorbe najlepších postupov a rozvoju technológií zlepšujeme výkonnosť vášho podnikania. Náš profesionálny prístup a riešenia pre zamestnancov na dočasné pridelenie patrí dlhodobo k najlepším na trhu a ďalej sa rozvíja.

V akom kraji potrebujete zamestnancov?

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so Zásady spracovania osobných údajov.