Online jazykové testy

iTester: otestujte svoje jazykové schopnosti online

Uchádzate sa o pracovnú pozíciu, kde sa od vás očakáva určitá úroveň znalosti cudzieho jazyka? Dokážte, že takú znalosť skutočne máte. Otestujte sa zadarmo priamo u nás na webe.

Garantujeme kvalitu tohto testu, ktorý dôverne ohodnotí vaše vedomosti:

  • Systém iTester obsahuje databázu testovacích otázok, ktoré preverujú používanie jazyka, porozumenie čítanému textu, porozumenie počúvania a písomný prejav.
  • Garantom vysokej úrovne používanej sady testov je Spoločný európsky referenčný rámec pre jazyky.
  • Testy boli vytvorené tímom skúsených učiteľov jazykových škôl a pedagógov Masarykovej univerzity v Brne, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vytváraním testov a testových otázok.
  • Všetky testy prešli korektúrami rodených hovorcov.

Ako sa otestovať?

K testom má zdarma prístup každý zaregistrovaný užívateľ. Vytvorte si preto "Môj Grafton účet". Prístup k testom nájdete na adrese testing.grafton.sk.
Pri každom jazyku je uvedený počet otázok a zároveň aj doba, ktorú si musí testovaný vyhradiť pre vyplnenie testu. Test nemožno prerušiť. Vyhraďte si preto na test dosť času, zatvorte e-mail, vypnite telefón a nenechajte sa počas testovania ničím rušiť.
Po vyplnení testu sa dozviete, na koľko percent ste svoj test vyplnili a aká je vaša úroveň znalostí daného jazyka. Pri francúzskom, nemeckom a anglickom jazyku sa rozlišujú úrovne A1-C2. Veľa šťastia!