Martin Malo novým riaditeľom Grafton Slovakia

Martin Malo novým riaditeľom Grafton Slovakia

Novým riaditeľom spoločnosti Grafton Slovakia sa k 1. februáru 2022 stal Martin Malo (40). Jeho hlavnou úlohou bude naďalej posilňovať vedúce postavenie tejto personálnej spoločnosti na slovenskom trhu a pomocou inovatívnych projektov prispieť k ďalšiemu zlepšovaniu služieb klientom aj uchádzačom o prácu. V rámci svojej pozície bude mať Martin Malo na starosti aj vedenie pobočky v Českej republike, ako aj skupiny Gi Group, do ktorej Grafton Slovakia patrí.

 

„Trh práce na Slovensku zažíva neľahké obdobie, a preto je dôležité zamerať sa na inovácie a zvyšovanie kvality personálnych poradenských služieb. Grafton Slovakia je etablovanou značkou na slovenskom trhu s rozvinutou základňou pobočiek, klientov aj aktívnych kandidátov. Som rád, že môžem byť súčasťou jej ďalšieho rozvoja a stáť pri tvorbe nových inovatívnych HR služieb aj tu, na Slovensku, pretože slovenské pomery poznám veľmi dobre, nakoľko som tu pôsobil takmer 20 rokov,“ hovorí Martin Malo s tým, že k jeho ďalším cieľom patrí tiež pomoc slovenským firmám a zamestnancom vyrovnať sa s významnými zmenami, ktoré so sebou priniesla pandémia koronavírusu.

 

Martin Malo vyštudoval Fakultu politických vied a medzinárodných vzťahov. Od roku 2009 začal pôsobiť v segmente personálnych služieb. Pred príchodom do spoločnosti Grafton Recruitment Česká republika a Gi Group v roku 2019 zastával post predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa spoločnosti Trenkwalder v Českej republike a na Slovensku. Svoj čas najradšej trávi so svojím synom Martinom, rád si zahrá tenis a najlepšie zrelaxuje pri šoférovaní obľúbeného youngtimera.