cim sa zaoberame

Čím sa zaoberáme

Čím sa zaoberáme

Grafton Recruitment je jednou z najväčších personálnych spoločností v Európe. Už viac ako 30 rokov poskytujeme riešenia v oblasti náboru zamestnancov, riadenia talentov a ľudských zdrojov, vrátane outsourcovaných náborových riešení a zastrešujeme konzultáciu a následný nábor pre projekty priamych zahraničných investícií. 

Máme 35 pobočiek v 6 krajinách - v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Severnom Írsku, Írsku a na Slovensku - a špecializujeme sa vo viac ako 30 oblastiach. Len v minulom roku umiestnilo našich 500 zamestnancov viac ako 5500 kandidátov na trvalý pracovný pomer a sprostredkovali sme dočasné pridelenie pre viac ako 18 000 ľudí. 

My, v Grafton Recruitment dodržiavame najvyššie štandardy Recruitmentu (REC / NRF), kde kvalita, konzistencia a transparentnosť procesov sú základom pre našu firemnú etiku. Ako spoločnosť, ktorá má certifikát ISO 9001:2008, sme  zameraní na poskytovanie kvalitných služieb pre našich klientov a kandidátov. Sme tu, aby sme poskytovali zamestnávateľom a kandidátom jedinečný náhľad na zručnosti dostupné na trhu a aby bol váš náborový proces čo najúčinnejší a nákladovo čo najefektívnejší.

Značky Grafton Recruitment a SpenglerFox sú súčasťou skupiny Grafton Recruitment Group a pokrývajú tri kľúčové segmenty náborového priemyslu: nábor rádových zamestnancov, stredného manažmentu a executive search; poskytujeme kandidátov na dočasné pridelenie, do trvalého pracovného pomeru a outsourcingové služby.

 

Naše hodnoty

Nadšenie pre to čo robíme?

Dokazujeme našu vášeň, ducha a hrdosť tým, že každý deň poskytujeme našim klientom a kandidátom profesionálnu výnimočnosť a prvotriedne služby.

Podpora inovácie

Inovácia je jedna z našich kľúčových hodnôt, my nevidíme hranice či bariéry - len príležitosti.

Partnerstvo je Rast

Pracujeme spolu navzájom, s klientami a našimi kandidátmi, aby sme dosiahli úplne novú úroveň angažovanosti. Spolupráca znamená porozumenie a uznanie pre naše odlišné skúsenosti a odborné znalosti a tiež s využitím nášho odlišného náhľadu a zručností na vybudovanie trvalých vzťahov a poskytovania prvotriednych služieb.

Počúvať, Učiť sa, Dosahovať

Byť účinný znamená klásť správne otázky a pozorne načúvať odpovediam. To je spôsob, akým dosiahnuť výsledky.