Špecialista objednávok bez skúseností s francúzskym jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
1-1-34606

Máš francúzsky jazyk, ale nechceš ho využívať len aktívnou komunikáciou s klientami?

Rád/rada by si mal/a prácu, kde nestratíš komunikáciu s klientmi, ale budeš spracovávať aj administratívne úlohy spojené s objednávkami ?

Pozícia, ktorú ponúkame je kombináciou oboch rolí.

Hlavnou náplňou je zabezpečiť:

  • Kontrolu objednávok u medzinárodného klienta
  • Spracovanie objednávok (zadanie, kontrola statusu a kontrola doručenia objednávky) v internom systéme
  • Kontrolu platieb za objednávky
  • Poskytovanie informácií ohľadom objednávky/ produktov danému klientovi
Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý má:

  • Francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni, takže zvládne pohovor v tomto jazyku, aj keď sem tam s malými zaváhaniami
  • Anglický jazyk na úrovni kde porozumie školeniu v angličtine, nemusí však vedieť plynulo komunikovať
  • Skúsenosť s akoukoľvek administratívou
  • Schopnosť prozákaznicky komunikovať s klientom

Spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity ako napríklad dni voľna navyše, možnosť práce z domu, flexibilnú pracovnú dobu a extra finančné ohodnotenie.