Sales support s nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 400 €
Ref. Č.
4-1-34673

Hľadáme kandidáta, ktorý sa bude spolupodieľať na dosiahnutí cieľov spoločnosti a udržiavaní kvalít služieb poskytovaným zákazníkom, nielen na slovenskom trhu. Budeš súčasťou sales tímu a spolupracovať s pobočkami v rámci Európy.

Čaká na Teba rôznorodá náplň práce:

  • Administratívna podpora: korešpondencia medzi obchodnými partnermi, vedenie záznamov o dokumentácií, zmluvná dokumentácia pre klientov
  • Podpora sales oddelenia: zadávanie dát a údajov do interných systémov, podpora pre zákazníkov, riešenie reklamácií a spracovanie žiadostí
  • Aktívna komunikácia s klientmi ohľadom každodenného fungovania
Požiadavky

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:

  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1 - komunikácia s rakúskou pobočkou a klientmi
  • Úroveň anglického jazyka B2 - komunikácia v angličtine najmä v rámci tímu spoločnosti
  • Proaktívny prístup a komunikatívnosť
  • Tímový hráč s dobrými organizačnými schopnosťami
Benefity

Benefity ti radi predstavíme na pohovore.