Office asistentka

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 100 €
Ref. Č.
4-1-36897

Hľadáme dynamického a proaktívneho kandidáta, ktorý bude mať na starosti dennú operatívu v rámci office manažmentu.

Tvojou dennou náplňou práce bude:

  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava dokumentácie pre nových alebo odchádzajúcich členov tímu
  • Príprava vstupných kariet pre zamestnancov alebo návštevy budovy
  • A ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného

Práca si vyžaduje kombináciu Home officu a prítomnosť v kancelárii

Požiadavky

Pošli nám CV ak:

  • Máš komunikatívnu úroveň anglického jazyka B2 - komunikácia so zahraničnými návštevami
  • Máš rád dynamickú a rôznorodú prácu
  • Ak máš skúsenosti s prácou na recepcii alebo administratívou, bude to tvoja výhoda

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré ti budú predstavené počas pohovoru.