Hľadáme šikovného človeka na recepciu.

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 300 €
Ref. Č.
4-1-35226

Do priateľského a stabilného kolektívu hľadáme šikovného človeka na recepciu.

Hlavnou náplňou práce je:

  • Zabezpečovanie chodu recepcie
  • Prijímanie návštev, hovorov
  • Evidencia a distribúcia pošty, objednávanie kurierských služieb
  • Administratívna podpora pre kolegov, zabezpečenie konferenčných hovorov a
  • Komunikácia a spolupráca s prevadzkovateľmi
  • Práca s interným systémom a databázami
Požiadavky

Si vhodným kandidátom ak:

  • Hovoríš Anglickým jazykom (úroveň B2, písomná aj ústna komunikácia)
  • Ovládaš MS Excel na mierne pokročilej úrovni (základné tabuľky, podmienené formátovanie)
  • Administratívna skúsenosť je výhodou, no nie podmienkou
  • Samostantnosťa zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti
  • Komunikačné schopnosti
Benefity

Spoločnosť ako benefity poskytuje:

  • Dni dovolenky navyše
  • Sick days
  • Príspevok do III. piliera
  • Flexibilná pracovná doba - Core Time od 9:00-15:00