Customer Care Specialist with German

Typ kontraktu
Dočasné pridelenie
Mzda
1 100 - 1 175 €
Ref. Č.
4-1-34918

Hľadáme šikovnú posilu pre oddelenie Customer Support. Ak máte skúsenosti so starostlivosťou o zákazníka a láka Vás práca, kde využijete svoje komunikačné a jazykové zručnosti, určite nám pošli svoje CV .

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
  • Aktívna komunikácia so zakaznikmi na dennej báze
  • Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
  • Prípadné riešenie reklamácií
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať:

  • Anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni (B1)
  • Nemecký jazyk na plynulej pokročilej úrovni (B2/C1)
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov, ktore ti budú bližšie predstavené na pohovore.