Back office špecialista

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 200 €
Ref. Č.
1-1-40621

Máš rád poriadok a si systematický a organizovaný? Time-management je tvojou silnou stránkou a administratívna práca ti nerobí žiaden problém? Potom hľadáme práve TEBA. Pre nášho klienta hľadáme pragmatickú a organizačne zdatnú osobu, ktorá nepozná slovíčko „nie“.

Hlavnou náplňou práce je:

  • Manažment agendy meetingov tímu – príprava meetingov, spisovanie zápisníc z meetingov, príprava dokumentov a podkladov na meetingy, finalizácia meetingov, objednávanie tovaru, atď.
  • Reporting pre manažérov, komisie, podávanie správ o stave projektov, príprava prezentácií pre nich
  • Administratívna podpora s plánovaním meetingov a koordinácia aktivít naprieč tímami a jednotkami v Swiss Re
  • Adhocs úlohy
Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

  • Predchádzajúce skúsenosti v rámci administratívy, office managementu, asistentských prác
  • Skúsenosť s proces managementom výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni C1 – slovom aj písmom na plynulej úrovni
  • Komunikatívnosť, sofistikované vystupovanie, zodpovednosť
  • „Can do“ mentality
Benefity

Benefity:

  • Performance finančné odmeny
  • Referral bonus
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 6 sick days za kalendárny rok
  • Častý Home Office
  • Multisport karta
  • Príspevok na cestovanie v rámci MHD