Administrátor skladového hospodárstva

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 600 €
Ref. Č.
1-1-34797

Aktuálne hľadáme vhodného kandidáta pre obchodnú spoločnosť, ktorý by zabezpečil administratívne činnosti spoločnosti a využíval by cudzie jazyky.

Medzi hlavnú náplň práce patrí:

  • Komunikácia so skladom ohľade príjmu tovaru,
  • zasielanie objednávok a následná kontrola objednávok na sklade v internom systéme spoločnosti,
  • príprava reportov a štatistik pre spoločnosť v Rakúsku,
  • prípadná úprava cien a vytváranie nových cenníkov.
Požiadavky
  • Nemecký jazyk na úrovni B1 je nutnosťou- interný systém je v nemeckom jazyku,
  • Anglický jazyk na úrovni B2 pri komunikácií s kolegami,
  • Skúsenosť z administratívy minimálne 3 roky,
  • Skúsenosť s fakturáciou,
  • Skúsenosť z obchodnej spoločnosti, prípade výrobnej spoločnosti,
  • Predošlá skúsenosť s Excelom- kontingenčné tabuľky, vyhľadávajúce funkcie, matematické funkcie,
  • Skladové hospodárstvo.
  • Stravné lístky v plnej hodnote preplácané zamestnávateľom,
  • Služobný telefón aj na súkromné účely,
  • Možnosť jazykového vzdelávania