Administratívny/a pracovník/čka - MALACKY

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
1-1-36185

Jeden z našich klientov v Malackách hľadá do tímu posilu, tak ak sú pre teba Malacky ako lokalita zaujímavé, čítaj ďalej, či ti bude vyhovovať aj náplň práce.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • spracovanie prichádzajúcich objednávok
  • včasné zadanie do systému
  • komunikácia s partnermi z Českej republiky - môžu sa zaujímať napríklad o stav ich objednávky, termín dodania
  • zastrešenie reklamácie
  • vytváranie karty výrobkov v systéme
  • spracovanie zákazkových listov

Časom sa budeš zaškoľovať aj do fakturácie.

Požiadavky

Vhodný kandidát na pozíciu by ma byť komunikatívny, vedieť zvládať náročnejšie situácie s klientmi, zvládať prácu pod stresom a mať príjemné vystupovanie. Anglický jazyk (B1) nebudeš využívať aktívne, avšak ak sa príležitostne stane, že sa musíš spojiť s kolegami z inej krajiny, budeš s nimi vedieť vyriešiť základné dotazy.

Ak máte skúsenosť z podobnej pozície, je to pre Vás určite výhodou, avšak spoločnosť uvíta aj absolventov, ktorých by takáto práca bavila a zvládali by ju.

Vodičský preukaz je výhodou.

Benefity

Spoločnosť ponúka aj zaujímavé benefity ako:

Multisport karta

Home Office ( podľa dohody s nadriadeným)

Stravné lístky