Administratívny Asistent/ka / Admin Analyst- AJ PRE JUNIOROV

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 600 €
Ref. Č.
1-1-41954-1

Máš analytické zmýšľanie a baví ťa pracovať v Exceli? Chceš naberať skúsenosti v administratíve v medzinárodnej firme s možnosťou rásť V tom prípade hľadáme TEBA.

Tvojou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Reporting predajných dát,
  • Tvorba podkladov a vyhodnocovanie dát pre interné ale aj externé účely,
  • Spravovanie produktovej databázy,
  • Tvorba a spravovanie fakturačných podkladov,
  • Komunikácia interne s finančným, právnym oddelením ako aj s dodávateľmi,
  • Príprava dát pre reporty a prezentácie,
  • Podpora v rámci nastavovania marketingových aktivít,
  • Spolupráca na príprave zmlú,
Požiadavky

Neváhaj a pošli nám svoj životopis ak spĺňaš nasledujúce požiadavky:

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie, prípadne si študent VŠ
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2 - emailová a telefonická komunikácia s kolegami z iných krajín
  • Pokročilú užívateľskú úroveň MS Excel (filtrovanie, funkcie, v look up, kontigenčné tabuľky- výhodou)
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • Orientácia na detaily a čísla
  • Analytické myslenie
  • Na túto pozíciu zvážime aj absolventov

Spoločnosť ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie a zamestnanecké výhody.

  • Plne hradené stravné lístky spoločnosťou
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z home- officu
  • Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme
  • Možnosť kariérneho rastu