pripája sa...

RECEPČNÁ - skrátený úväzok

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 800 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-26-33993

Hľadáme šikovnú kolegynku/kolegu na pozíciu recepčná. Čakala by na Teba rôznorodá pracovná náplň, ale určovanie priorít už necháme na TEBE. Tvoje pracovné miesto bude v centre Starého mesta a cez obednú prestávku stihneš nielen chutný obed, ale aj kávičku, či nákupy.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Starostlivosť o recepciu: zasadacie miestnosti, kuchynky, prijímanie návštev, vybavovanie telefonátov, evidencia pošty a faktúr, scenovanie, kopírovanie a archivácia dokumentov
  • Objednávky občerstvenia a kancelárskeho tovaru
  • Rezervácia ubytovania, leteniek – príležitostne

Práca je na 2 smeny:
ranná smena: 8:00-15:00
poobedná smena: 11:00-18:00

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Základná znalosť MS Office
  • Komunikatívnosť a samostatnosť

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré Vám budú predstavené na osobnom pohovore.

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Back office | Front office | Junior | Receptionist