pripája sa...

ODBORNÁ STÁŽ

Lokalita Nitra
Publikované 14 dňami
Kontakt Pócsiková Miroslava
Ref. Č. 18887

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti z oblasti recruitmentu a HR? Využi možnosť dlhodobej odbornej stáže pre študentov vysokých škôl.
Ponúkame možnosť v období 3-6 mesiacov nabrať cenné skúsenosti, ktoré Ti pomôžu pri hľadaní práce po škole.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Administratívna výpomoc
  • Hospodárska korešpondencia
  • Pre-selekcia životopisov
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Telefonický kontakt s kandidátmi
  • Práca s databázou
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Študent VŠ
  • Záujem rásť a učiť sa v oblasti recruitmentu a HR
  • Kladný vzťah k administratívnej práci
  • Zodpovedný prístup k úlohám
  • Znalosť MS Office
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne
  • Znalosť anglického jazyku na komunikatívnej úrovni
  • Iný cudzí jazyk výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | HR | Recruiter | Asistent / asistentka | Office manažér | Administration