Asistent/ka riaditeľa

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 €
Ref. Č.
1-1-41744

Spoločnosť vyvíjajúca riešenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti na mieru hľadá do svojho tímu ASISTENTA alebo ASISTENTKU RIADITEĽA.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • administratívne práce pre zabezpečenie činností manažmentu spoločnosti
  • organizácia služobných ciest
  • príprava a správa zmlúv, spracovanie faktúr
  • organizačné zabezpečenie chodu spoločnosti, nákup kancelárskych potrieb a vystavovanie objednávok
  • príprava a organizácia stretnutí, rokovaní
  • vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie
  • manažment korešpondencie
  • a mnoho iných
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • predošlá skúsenosť na podobnej pozícii (asistent, administratívny pracovník)
  • anglický jazyk na úrovni B2 - komunikácia so zahraničnými partnermi spoločnosti
  • dynamická, proaktívna osobnosť
  • samostatnosť
  • dobré komunikačné zručnosti
Benefity

Spoločnoť ponúka zaujímavé benefity, ktorými sú napríklad:

  • finančný bonus
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • dni voľna počas krátkodobej práceneschopnosti
  • príspevok na DDS
  • firemné akcie, podujatia
  • možnosť odborného vzdelávania