pripája sa...

ASISTENT

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-19-28594

Externý dodávateľ najväčšej automobilky v Bratislave hľadá do svojho tímu administratívnu podporu na pozíciu ASISTENT.

Náplňou práce na tejto pozícii je:

  • administratívna podpora nemeckých kolegov
  • preklady nemčina-slovenčina
  • organizácia stretnutí a pracovných ciest
  • rezervácia hotelov, leteniek a iné
  • nákup kancelárskych potrieb a iného materiálu

Miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves
Pracovný čas: 8 hodín denne v čase 7:00 - 17:00, žiadne nadčasy
Pracovná zmluva: 6 mesiacov (projektová pozícia)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • plynulá znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1 - denna komunikácia v nemčine s projektovými inžiniermi a ich administratívna podpora
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť s administratívnou prácou
  • vodičský preukaz - aktívne šoférovanie v Bratislave
  • aktívny užívateľ MS Office

Spoločnosť ponúka dovolenku navyše, notebook a mobil aj na súkromné účely a kvartálne bonusové poukážky.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

HR a kancelářské služby | Výroba a prevádzka | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Back office | Assistant