pripája sa...

ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-24811

Ukončil si štúdium a hľadáš pracovnú pozíciu kde získaš skúsenosti v administratíve? Ak áno, staň sa súčasťou tímu nášho klienta.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Objednávanie pracovných prostriedkov a kancelárskych potrieb
  • Asistentská podpora pre pracovníkov spoločnosti
  • Príprava obchodných stretnutí a firemných akcií
  • Aktívna telefonická a osobná komunikácia (aj v AJ)
  • Spolupráca s HR oddelením
  • Príprava prezentácií a aktualizácia prehľadu organizačnej štruktúry

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, VŠ vzdelanie výhodou
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka, úroveň B2
  • predchádzajúca pracovná sksúenosť na podobnej pozícii výhodou
  • aktívna užívateľská úroveň s MS Office
  • samostatnosť a proaktívny prístup k práci
  • reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
  • miesto práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce

Ponúkame možnosť získať administratívne pracovné skúsenosti v spoločnosti, ktorá pracuje s najmodernejšími technológiami. Získate taktiež možnosť dlhodobej spolupráce, kariérneho rastu a rozvoja Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Receptionist