AKO UPLATNIŤ VOUCHER NA 300 EUR

 

Je to jednoduché.

voucher

Vyplňte formulár

Najprv potrebujeme vedieť, s akou pracovnou pozíciou alebo pozíciami Vám môžeme pomôcť.
Pre tieto potreby, prosím, vyplňte formulár nižšie.

Popis pozície môžete vložiť priamo do komentára, alebo si s nami dohodnite telefonát/stretnutie, kde si Vás radi vypočujeme, poprípadne sa opýtame niečo
na doplnenie, aby sme mali všetky potrebné informácie.

 

Obchodné podmienky

Potom, čo si vypočujeme s čím potrebujete pomoc, Vás budeme informovať, či už máme vhodných kandidátov v našej databáze, alebo či ich musíme pre Vás nájsť a osloviť. Po celú dobu budeme
pracovať v súlade s Vašimi časovými očakávaniami.

Nastavíme si obchodné podmienky. Dohodneme sa na odmene, ktorú účtujeme až v prípade,
že kandidát do Vašej spoločnosti skutočne nastúpi.

 

 

Získate vhodných kandidátov

A teraz tá najlepšia časť! Vyhrnieme si rukávy a pustíme sa do práce. Nájdeme Vám uchádzačov, ktorí budú zodpovedať Vašim potrebám.

 

Uplatnenie zľavy 300 EUR

Pokiaľ u Vás, nami odporučený kandidát nastúpi do zamestnania, tak Vám z vopred dohodnutej čiastky na faktúre odpočítame 300 EUR. Nárok na uplatnenie voucheru sa týka všetkých uzatvorených objednávok do konca septembra. Nič viac na uplatnenie zľavy robiť nemusíte.

 

 

Možnosť až 5 zliav

A to nie je všetko! Túto zľavu od nás dostanete pre celkom 5 umiestnených kandidátov v rámci objednávok uzavretých do konca septembra. Chceme Vám ukázať, že sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť dlhodobo.

 

Nezostáva nič iné, než vyplniť formulár. Buďte aj Vy medzi stovkami spoločnostiami, ktorým pomáhame nájsť tých správnych uchádzačov o zamestnanie.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov v súlade so zásadami spracovania osobných údajov.