Odporučte svojho kolegu alebo kamaráta a získate finančnú odmenu

Odporučte svojho kolegu alebo kamaráta a získate finančnú odmenu

Poznáte niekoho koho by zaujala perfektná pracovná príležitosť v slnečnom Grécku? Áno?

Odporučte nám ho a získajte 200 EUR! Pokiaľ vami odporučený kandidát nastúpi na pozíciu do Grécka cez náš výberový proces a zároveň prejde skúšobnou dobou u klienta, tak od nás dostanete 200 EUR za jeho odporúčanie.

K odporúčaniu kandidáta potrebujete len zdieľať túto stránku alebo odkaz vhodnému kandidátovi. Po jeho prihlásení stačí a vaše meno a kontakt na vás spomenie v emaily.

Pravidlá

1. Tohto programu sa môže zúčastniť ktokoľvek, kto by rád odporučil svojho kolegu, kamaráta, alebo známeho. Jednoducho ktokoľvek, kto by mal záujem o zaujímavú skúsenosti práce v zahraničí.

2. Záznam o odporúčaní musí odporúčaný uchádzač zaslať e-mailom konzultantovi spoločnosti Grafton Slovakia, v ktorom bude uvedené meno osoby, ktorá ho odporučila.

3. Odmena sa vypláca vo chvíli, keď kandidát nastúpi na spomínanú pozíciu sprostredkovane cez spoločnosť Grafton Slovakia, a v danom zamestnaní zotrvá minimálne do skončenia skúšobnej doby.

4. Odmena nebude vyplatená v prípade, že odporúčaný kandidát ukončí pracovnú zmluvu počas skúšobnej doby.

5. Odmena bude vyplatená jednorázovo bankovým prevodom priamo na účet odporúčacej osoby. 

6. Grafton Slovakia si vyhradzuje právo tento program kedykoľvek zmeniť alebo ukončiť. Pred ukončením tohto programu bude odmena vyplatená vždy v prípade úspešného umiestnenia odporučeného kandidáta do spoločnosti.

7. Pokiaľ je odporúčaný kandidát v databáze spoločnosti Grafton Slovakia, ktorá s ním už počas posledných 3 mesiacoch bola v kontakte (od 1. 3. 2020) alebo už bol kandidát odporúčaný niekym iným, budeme vás obratom informovať. V tomto prípade nebude odmena vyplatená.

8. Odporúčanie jedného kandidáta sa rovná iba jednej príležitosti získať túto odmenu. Odmenu nie je možné právne vymáhať.