Zákaznícka podpora s HOLANDSKÝM jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 350 - 1 450 €
Ref. Č.
4-6-35929

Si jeden z mála, čo ovláda holandský jazyk? Nechceš ho zabudnúť, ale naopak ho využívať denno denne v práci? Máme pre Teba pozíciu, kde budeš v kontakte so zákazníkmi z Holandska. Výhodou na pozícií je, že nemusíš do práce cestovať, ale pracuješ a aj sa zaškolíš z domu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Denná mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • Práca s objednávkami
  • Riešenie problémov a chybných alebo nedoručených objednávok
  • Spolupráca s oddeleniami
  • Práca s internými systémami
Požiadavky

Pošli nám životopis ak vieš:

  • Plynulo komunikovať v holandskom jazyku na úrovni C1
  • Plynulo komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B2 - interná komunikácia
  • Si komunikatívny a máš rád dynamickú prácu
  • Si flexibilný a rád pomáhaš druhým
Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po dohode s nadriadeným
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity