Zahoď tácku a skús svet HR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 100 €
Ref. Č.
1-14-34479

Už ťa nebaví behať s táckou v ruke, no nevieš, kde by si využil svoje komunikačné zručnosti, zákaznícky prístup a kde ťa nebudú trápiť s praxou minimálne 5 rokov ? Si komunikatívny, dynamický človek a svet HR pre teba zaujímavý a chcel by si v ňom plávať ako ryba vo vode ? Kde začať lepšie ako v najväčšej recruiterskej spoločnosti na Slovensku. Do nášho pôvabného tímu hľadáme človeka, ktorý je odvážny, súťaživý, nebojí sa zdvihnúť telefón, vie čítať medzi riadkami a hlavne nechce mať len kolegov, ale aj kamošov s ktorými zájde do ulíc veľkomesta. Ak si vnímavý, chceš sa vzdelávať, napredovať a naučiť sa o recruitingu čo najviac, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis. Prax nepotrebuješ, my ťa všetko naučíme, dáme ti know how, ty iba nasávaj a využi svoj potenciál !

Naša a tvoja budúca denná náplň bude:

  • telefonická a emailová komunikácia s kandidátmi, testovanie jazykových znalostí kandidátov
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov s pracovnými ponukami v internej a externých databázach
  • každodenná práca so sociálnymi sieťami (Facebook, LinkedIn)
  • vytváranie inzerátov
  • aktívna príprava kandidátov na pracovný pohovor a jeho sprevádzanie celým výberovým procesom
Požiadavky

My od teba chceme len:

  • Aktívnu znalosť anglického nakoľko budeš denne testovať kandidátov
  • Komunikačné zručnosti
  • Ak máš zvládnutý time management, už si vyhral
  • Motiváciu napredovať
Benefity
  • Fruit day
  • Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Teambuldings počas celého roka
  • Home office po skúšobnej dobe