Windows System administrátor /-ka - TPP & REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 300 €
Ref. Č.
1-16-40239

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá ponúka spojenie bankového prostredia a IT hľadáme systémového administrátora so silnou orientáciou vo Windows prostredí.

Náplň práce:

  • správa Windows serverov - inštalácie, konfigurácie ( Windows Server 2012, 2016, 2019)
  • správa Active Directory prostredia
  • poskytovanie podpory na úrovni L2/L3
  • spracovávanie ticketov a incidentov
  • patch management & change management
  • zodpovednosť za tvorbu a aktualizáciu technickej dokumentácie
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • skúsenosť so správou Windows serverov minimálne 2 roky
  • znalosť Active Directory prostredia
  • skúsenosť s virtualizáciou serverov
  • scriptovanie v Powershell
  • aktívna znalosť anglického jazyka (každodenná komunikácia s rakúskymi kolegamim)
Benefity

Benefity:

  • ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom