WINDOWS ADMINISTRÁTOR/ŠPECIALISTA IT SYSTÉMOV

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-34556

Hľadáme IT systémového špecialistu do menšieho tímu pre rodinnú banku, ktorá pôsobí na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť ponúka pohodovú prácu v rodinnom prostredí, v kancelárii, s množstvom individuálnych benefitov a cieľov.

Náplň práce:

  • podpora interných IT systémov a aplikácii (zabehnuté a nové aplikácie)
  • možnosť pracovať na návrhu architektúry, a nových aplikáciách a ich integrácii do systému
  • podpora v rámci sietí, pripojenie do bankovej siete LAN/WAN
  • prevádzka OS (Windows, zriedkavo Linux)
  • monitoring jednotlivých stavov v IT systéme
  • zriedkavé vedenie HW vybavenia
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá znalosť v rámci Windows administrácie
  • pokročilá znalosť MS SQL alebo Oracle
  • pokročilá znalosť v rámci sietí a ich nastavenia v rámci IT systémov
  • technická znalosť anglického jazyka
Benefity
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • finančné bonusy
  • výrazné zľavy na produkty spoločnosti
  • podpora work-life balance
  • podpora vzdelávania
  • stabilita, podpora individuálnych cieľov, rodinné prostredie
  • kancelária