SENIOR WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-33835

Do spoločnosti pôsobiacej v oblasti online obchodovania a investovania, ktorá otvára svoju novú pobočku v Bratislave, hľadáme Windows Administrátora, ktorý sa stane súčasťou nového tímu.

Náplň práce:

  • správa serverov
  • správa virtualizácie - VMware
  • práca s Active Directory
  • konfigurácie, automatizácie, nasadzovanie na Cloud
  • čiastočná správa hardware-u pre interných zamestnancov
  • support pre cca 120 zamestnancov
  • práca s kolegom/dvojičkou
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • minimálne 3-ročnú skúsenosť ako Windows administrátor
  • pokročilú znalosť SQL (ideálne postgre)
  • komunikatívnu úroveň anglického jazyka (B2) - vedenie v zahraničí
Benefity
  • Možnosť práce na TPP alebo živnosť/s.r.o
  • Home office (cca 1 deň/ týždeň)
  • 5 dní dovolenky navyše do 33 rokov, 3 dni po 33-ke
  • Ročný performance bonus vo výške 10% ročného platu
  • Referral bonus až 1000 eur
  • Flexibilná pracovná doba
  • Edenred kupóny pre kultúrne a športové podujatia 30-40€/mesiac
  • Preplácanie tréningov, konferencií a certifikácií
  • Jazykové kurzy
  • Príspevok na svadbu alebo narodenie dieťaťa 400€