Full-stack Developer (NodeJS+Angular)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
1-16-40130-12

Máš niekoľko rokov skúseností s programovaním webových single-page aplikácií, pričom vieš pokryť frontendovú aj backendovú zložku vývoja? Chcel by si sa stať súčasťou úspešného slovenského projektu, ktorý svojou inováciou v oblasti meteorologických softvérových riešení, presiahol na globálnu úroveň? Ak áno, možno hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

  • front-end vývoj nových ale aj úprava už existujúcich webových aplikácií v: Angular (primárne)/ React/ Vue.JS/ Javascript/ TypeScript
  • back-end vývoj v NodeJS/ NestJS
  • aktívna participácia na prelomovom nadnárodnom projekte v oblasti meteorologických služieb ale aj práca na interných aplikáciách a customizovaných projektoch pre lokálnych aj zahraničných klientov
  • implementácia grafických vizualizácií
  • nasadzovanie webových aplikácií
  • spolupráca pri výbere technológií a frameworkov
  • komunikácia s UX/UI dizajnérmi a klientmi
Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • aspoň 3 roky skúsenosti s vývojom webových aplikácii (vrátane skúsenosti nadobudnutých popri štúdiu)
  • schopnosť pokryť frontend aj backend vývoj webových aplikácií v prostredí JavaScriptu
  • nutnosťou sú pokročilé skúsenosti na FE s Angularom (silne preferovaný), prípadne Reactom a TypeScript (v prípade absencie skúsenosti s Angularom, ochota naučiť sa s ním pracovať)
  • skúsenosti na BE: NodeJS/ NestJS, prípadne Express
  • dobrá znalosť HTML, CSS
  • skúsenosti s riešením problémov s nekompatibilitou v rôznych webových prehliadačoch, s bezpečnosťou webu (autorizácia, autentifikácia,...)
  • skúsenosti s responzívnym dizajnom
  • skúsenosť s externými webovými službami na báze AJAX (JSON RPC, REST, SOAP,...)
  • skúsenosti s knižnicami (napr. RxJS/ NgRx/ LeafletJS/ Angular Material/ SocketIO/ Apollo/ GraphQL/ Passport)
  • angličtinu na úrovni B2 - schopnosť dohovoriť sa pri kooperácii s medzinárodnými tímami, porozumieť technickej dokumentácii

Nice to Have:

  • skúsenosti s čistým JavaScriptom/ VueJS/ ES6+
  • znalosť SQL databáz (PostgreSQL, MySQL)
  • znalosť geopriestorových formátov (GIS) a protokolov
  • dátové formáty (XML, JSON, XSLD)
  • skúsenosť s webovými vývojovými rámcami Java (SE/EE, Hibernate,...)
  • scriptovanie v Pythone, PHP
  • skúsenosti s grafickým dizajnom a jeho nástrojmi
  • finančné bonusy na mesačnej (do 25%) aj ročnej (1-3 mesačné hrubé platy) báze
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • možnosť HO v pomere 2/3
  • možnosť masáží a jógy na pracovisku
  • multisport karta