Web developer (Javascript & Typescript) - junior/medior

Lokalita
Typ kontraktu
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 2 500 €
Uverejnené
Ref. Č.
1-16-40130-1
Popis práce

Do slovenskej spoločnosti, ktorá funguje na globálnej úrovni s vlastným meteorologickým softvérovým riešením hľadáme Web Developera.

Náplň práce:

  • front-end vývoj nových ale aj úprava už existujúcich webových aplikácií
  • back-end vývoj v NodeJS/Typescript/NestJS
  • implementácia grafických vizualizácií
  • nasadzovanie webových aplikácií
  • spolupráca pri výbere technológií a frameworkov
  • komunikácia s UX dizajnérmi a klientmi
Požiadavky

Ideálny kandidát musí mať:

  • pokročilé skúsenosti s Javascriptom, Typescriptom a Angularom
  • angličtinu min. na úrovni B1 (schopnosť porozumieť technickej dokumntácií a komunikácií)
  • znalosť FW: NodeJS/NestJS je výhodou
Benefity
  • finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • možnosť masáží a jógy na pracovisku
  • multisport karta
  • príležitostný home-office
Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search