Web analytik/analytička

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 200 €
Ref. Č.
1-19-36407

Pozícia Web analytik na dosah ruky! Radi vidíte do zákulisia dát a viete ich preniesť do čo najlepšieho web performance? V tom prípade hľadáme práve Vás.

Náplň práce Web analytika zahŕňa:

  • Venovanie sa implementácií a správe kľúčových nástrojov Google analytics, GTM, Contentsquare
  • Kompletnú správu analytických dát
  • Sledovanie výkonnosti webových stránok
  • Zhodnotenie zmien na webe a reportovanie výsledkov
  • Spolupráca s rôznymi oddeleniami
Požiadavky

Od kandidáta sa bude vyžadovať:

  • Prax minimálne 2 roky s nástrojom Google Analytics je PODMIENKOU
  • Znalosť GTM a Contentsquare je výhodou
  • Skúsenosť so spracovaním dát a vedieť priniesť na stôl nové návrhy riešení
  • Schopnosť uvažovať pár krokov vopred
  • Cit pre detail a férový prístup