Výrobný operátor

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 220 €
Ref. Č.
100-18-37157-1

Ponúkame prácu na dve zmeny vo výrobnej spoločnosti vo Vrábloch.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha plno automatizovaných strojoch vo výrobe,
  • zabezpečenie plynulého chodu výroby.
Požiadavky

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:

  • šikovní
  • samostatní

Ochotní pracovať na 12 h zmeny:

  • Pondelok, utorok, streda - nočná zmena (18:00-6:00)
  • Štvrtok, piatok sobota - denná zmena ( 6:00-18:00)

Následne má zamestnanec TÝŽDEŇ VOĽNO od štvrtku do stredy ( pracuje každý druhý týždeň).

Mzda sa skladá zo základnej mzdy 810€/840€ podľa zaradenia, dochádzkového bonusu 150€ a zákonných príplatkov cca 230€.

  • mesačný dochádzkový bonus do 150 €
  • Letný/zimný bonus od 15%-40%.
  • skupinový bonus do 25 %
  • 2 stravné lístky za odpracovanie 12h v hodnote 4,20€ (8,40€ za jedeň deň)
  • práca každý druhý týždeň - príležitosť pre tých, ktorí majú aj inú zárobkovú činnosť