VÝROBNÝ INŽINIER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 400 - 2 800 €
Ref. Č.
1-30-34252

Tier1 dodávateľ v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE hľadá kľúčovú rolu pre svoj závod v Lozorne. Pridajte sa k nám ako VÝROBNÝ INŽINIER:

Náplň práce:

  • zodpovednosť za definovanie správnych výrobných konceptov pre montáž
  • štandardizácia a neustále zlepšovanie flexibility vybraných zariadení pre montáž
  • porovnávanie a výber dodávateľov výrobných zariadení na montáž
  • úvodné schvaľovanie zariadení u dodávateľov, implementácia a uvoľňovanie zariadení do výroby
  • tvorba nábehových scenárov, časového harmonogramu projektu
  • koordinácia FMEA procesu na výrobných zariadeniach pre montáž
  • zabezpečenie všetkých potrebných krokov pre schválenie technickej stránky projektu zákazníkom
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • VŠ/SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii – 3 roky
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu
  • Vodičský preukaz typu B
  • MS Office (mierne pokročilý), AUTOCAD výhodou
  • Znalosť cudzieho jazyka Anglického jazyka – pokročilá úroveň