Vodič VZV v Bratislave, bezplatné ubytovanie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
4-21-37141-1

Hľadáme skladníkov do automobilového priemyslu v Bratislave.

Ponúkame:

  • Základná mzda 930€
  • Variabilná zložka 250€
  • Práca s VZV 50€
  • Príplatky podľa zákonníka práce
  • Stravné lístky 4,70€

Pracovná náplň:

  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
  • kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
  • kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
  • ukladanie a uskladnenie tovaru,
  • príprava a výdaj tovaru, navážanie tovaru na linku,
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • práca na 3 zmeny

Miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves

  • Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289 alebo 0902 985 060.

Požiadavky
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • zručnosť
  • zodpovednosť
  • pracovitosť
  • vzťah ku práci skladníka
  • platný VZV preukaz
Benefity
  • odmena za odporúčanie nového kolegu
  • Za každých 20 dní dostaneš ku výplate 100.- €
  • ubytovanie zdarma
  • stravné lístky 4,70€
  • zabezpečená FIREMNÁ DOPRAVA v rámci Bratislavy zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača do zamestnania ZADARMO.
  • Firemný autobus z obcí: Kúty, Borský sv. Jur, Sekule, Moravský sv. Ján, Závod, Stupava, Lozorno, Jabloňové, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica, Veľké Leváre, Malacky (za poplatok podla aktuálnych podmienok)