Vedúci skladu a zástupca vedúceho skladu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 600 €
Ref. Č.
1-21-36027

Do obchodu s módou obsadzujeme pozíciu Vedúceho skladu a asistenta vedúceho skladu. Ak ťa láka svet módy, si akčný človek, ktorý nechce celé dni len sedieť za počítačom, máme pozíciu presne pre teba. Striedať sa bude administratívna časť s fyzickou prácou pri preberaní tovaru.

Hlavná náplň práce:

  • práca s tovarom, ktorý je doručený do predajne (prebratie tovaru), prípadne práca s tovarom, ktorý je posielaný z predajne
  • práca s faktúrami, hotovosťou
  • práca s dokumentami spojenými aj s nástupom nových zamestnancov
  • vykonávanie inventúry
  • komunikácia s centrálnym skladom
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • skúsenosť s prácou ako logistický administrátor min. 2 roky (musíš vedieť zastávať aj logistickú aj administratívnu časť práce)
  • anglický jazyk B1
  • ak si myslíš, že sa hodíš viac na pozíciu Vedúceho, nesmie ti chýbať ani skúsenosť s vedením tímu
  • ochota pracovať aj cez víkend (prevažne ranné zmeny, začiatok 7:00/8:00 hod)
  • skúsenosť z oblasti retailu - výhoda
Benefity

Ponúkame ti zopár zaujímavých benefitov:

  • dynamické pracovné prostredie a skvelý, priateľský kolektív
  • individuálne plánovanie kariéry
  • možnosť sebarozvoja a uplatnenia vlastnej kreativity
  • zamestnanecká zľava v obchodoch až do výšky 50%