Vedúci nákupu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 600 €
Ref. Č.
3-23-34404

Náš klient, úspešná spoločnosť v oblasti vývoja a predaja, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VEDÚCI NÁKUPU:

Náplň práce:

  • riadenie 4 nákupcov
  • zabezpečiť výber, objednávku a dodávku komponentov za najvýhodnejších podmienok, v termíne, podľa plánu výroby
  • kontrola plnenia plánu nákupu a delegovaných úloh na nákupcov
  • komunikácia a obchodné vyjednávania so zahraničnými dodávateľmi a subdodávateľmi
  • príprava a uzatváranie kontraktov v oblasti nákupu
  • vyhľadávanie nových dodávateľov / príležitostí na trhu
  • vedenie jednaní o dodávkach materiálu a vypracovanie vysoko konkurenčných cenových ponúk pre kľúčových zákazníkov
  • zabezpečenie technickej podpory od dodávateľov – vzorkovanie, technické prezentácie a poradenstvo
  • riešenie problémov v spolupráci s dodávateľmi
  • reportovanie manažérovi
Požiadavky
  • Skúsenosti s nákupom min. 3 roky
  • Anglický jazyk – aktívne
  • Skúsenosti v oblasti vedenia ľudí výhodou
  • Zodpovednosť
  • Riadiace schopnosti
Benefity
  • variabilná zložka ku fixnej mzde vo výške 30%
  • flexibilná pracovná doba
  • bonusy a benefity