VALIDAČNÝ INŽINIER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 €
Ref. Č.
3-10-32427

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Náš klient ponúka možnosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícií VALIDATION ENGINEER.

Vašou náplňou práce bude:

  • Príprava plánov a samotných validačných testov produktu
  • Návrh technických riešení
  • Podpora pri merania internej validácie
  • Plánovanie a podpora pri výrobe vzoriek
  • Tvorba technickej dokumentácie
  • Úzka spolupráca s top klientmi spoločnosti
  • Úzka spolupráca s centrálnym R&D oddelením
Požiadavky

Úspešný kandidát má mať:

  • VŠ vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika
  • Skúsenosti s elektrotechnickými meraniami (mechanické, optické, iné merania výhodou)
  • Skúsenosti s validačnými plánmi
  • Znalosť technických štandardov v automotive výrobe
  • Výbornú znalosť práce s PC
  • Znalosť Anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • Výborné komunikačné zručnosti