Test Engineer in Analystics Team

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-36588

Do globálneho tímu analytikov hľadáme skúseného testera s víziou neustále zlepšovať existujúce riešenia a testovaciu stratégiu.

Náplň práce:

  • Testovanie riešení vo všetkých fázach vývoja
  • Testovanie kvality dát, BI dashbordov, nových funkcionalít
  • Vytváranie testovacej stratégie pre tím
  • Spolupodieľať sa na automatizácii testovania
  • Podpora tímu aj s ďalšími požiadavkami podľa schopností a oblasti záujmu kandidáta, napr. dátová analýza, vizualizácia dát
Požiadavky

Požiadavky:

  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v automatizovanom testingu minimálne 1,5 roka
  • SQL scripting
  • Selenium alebo iný nástroj na automatizáciu testovania
  • Anglický jazyk na úrovni minimálne B2/C1 (slovom aj písmom), nakoľko budeš komunikovať so zahraničnými kolegami z tímu
  • Znalosť Python/R alebo iného programovacieho jazyka je výhodou
Benefity

Benefity:

  • Performance finančné odmeny
  • Referral bonus
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 6 sick days za kalendárny rok
  • Častý Home Office
  • Multisport karta
  • Príspevok na cestovanie v rámci MHD