Test Automation Professional for Smart Buildings

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-35083

Ak sa rád zameriavaš na detaily, analyzovanie systémov je pre teba motivujúce a chceš využiť svoje vedomosti v programovacích jazykoch, táto príležitosť môže byť pre teba ďalším míľnikom kariéry.

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme testera so zameraním na bezpečnostné systémy detekcie požiaru.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • analýza dizajnových dokumentov
  • príprava testovacích scenárov a špecifikácií, písanie automatizovaných skriptov
  • spúšťanie testov manuálnych aj automatizovaných testov a vyhodnotenie ich výsledkov
  • identifikácia a analýza chýb
  • reporting výsledkov
  • pochopenie embedded softvéru a hardvérových funkcionalít
  • spolupráca s medzinárodným tímom
Požiadavky

Očakávame od teba:

  • chápanie testovacích princípov (ISTQB)
  • skúsenosti so skriptovaním/ programovaním (ideálne Python)
  • všeobecný prehľad elektronických systémov
  • skúsenosti s testovacími nástrojmi (ideálne Jazz)
  • schopnosť profesionálne komunikovať v anglickom jazyku
Benefity

Benefity:

  • 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
  • 3 dni sick days
  • flexibilná pracovná doba
  • tréningový a rozvojový program
  • referral employee program
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • cafeteria - program benefitov