Team Leader GL Tímu – remote work

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 300 €
Ref. Č.
1-7-35576

Pre klienta do Košíc hľadáme skúseného tím lídra, ktorému nevadia pravidelné služobné cesty (2x za mesiac) a bavilo by ho riadiť tím 10 účtovníkov aj na ďiaľku.

Pracovná náplň zahŕňa:

  • Riadenie ľudí: pravidelné meetingy, development ľudí, distribúcia práce
  • Účasť na závierkách, konsolidácia a reporting výsledkov
  • Prezentovanie finančných výsledkov manažmentu
  • Aktívne vyhľadávanie projektov a zapájanie tímu do projektových aktivít

GL tím zodpovedá za účtovanie a konsolidáciu hlavnej knihy. V tíme sú prevažne už skúsení účtovníci, no nájde sa v ňom aj juniornejší člen.

Požiadavky

Veľmi radi vás na pozíciu zvážime ak:

  • Máte silnú skúsenosť s účtovníctvom a zároveň s riadením tímu v nadnárodnej spoločnosti
  • Rozprávate plynule anglickým jazykom – B2
  • Radi sa zapájate aktívne do projektov a komunikácia nie je pre vás problém
  • Nevadia vám pravidelné služobné cesty (preplatené zamestnávateľom)

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré vám budú odprezentované priamo spoločnosťou v prípade pozvania na pracovný pohovor.