Supply Chain Planner

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-21-35721

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti informačných technológií obsadzujeme pozíciu, na ktorej bude Vašou úlohou participovať na plánovaní supply chain procesov.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za plánovanie a koordinovanie supply chain procesov
  • vytváranie a implementácia plánov na naplnenie business stratégie
  • práca v globálnom tíme
  • prinášanie návrhov na process improvement
  • participácia na projektoch
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • skúsenosť z oblasti supply chain min. 2 - 4 roky
  • skúsenosť v oblasti plánovania procesov
  • anglický jazyk B2/C1
  • Slovenský jazyk C1
  • komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovania
  • ochota zúčastniť sa na príležitostných služobných cestách
  • skúsenosť s prácou v systéme SAP, IBP - výhoda
  • nástup: apríl 2021

Pozícia je obsadzovaná na kontrakt na 1 rok.