STROJNÍK CESTNÝCH A STAVEBNÝCH STROJOV -TPP alebo Živnosť

Trvalý pracovný pomer
Mzda
6 - 10 €
Ref. Č.
6-10-35834
Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom na pozície (kategórie 1B a 1C):

  • RÝPADLA a hĺbidlá + nakladacie a vykladacie stroje,
  • NAKLADAČ,
  • VALEC.

Hlavná náplň práce:

  • riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
  • vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
  • údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
  • dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Odvoz a dovoz na miesto výkonu práce zabezope

Požiadavky
  • PODMIENKA:
  • platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
  • platné doklady vodiča B, C skupiny
  • prax v obore nutnosťou aspoň 1 - 2 roky
  • vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť
  • stravné lístky v zaujímavej hodnote 5,10 EUR/deň (1,40 EUR/deň príspevok zamestnanca)
  • tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie

+ ďalšie benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore