STRATEGICKÝ NÁKUPCA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 2 500 €
Ref. Č.
2-18-34719

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii STRATEGICKÝ NÁKUPCA!

Vašou náplňou práce bude:

  • Komplexná zodpovednosť za nákup priameho a nepriameho materiálu
  • Riadenie vyjednávacieho procesu, uzatváranie zmlúv s novými a stávajúcimi dodávateľmi
  • Riadenie technického nákupcu
  • Definovanie nákupných stratégií, krátkodobých, strednodobých a dlhodobých cieľov
  • Reporting ohľadom zverenej agendy
  • Aktivity súvisiace s optimalizáciou nákladov
  • Spolupráca v rámci výrobnej spoločnosti
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

  • VŠ vzdelanie
  • skúsenosť v oblasti strategického nákupu min. 3 roky
  • nevyhnutná skúsenosť so samostatným vyjednávaním s dodávateľmi a uzatváraním kontraktov
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, komunikácia s priamym nadriadeným v anglickom jazyku, znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • dobrá znalosť MS Excel
  • skúsenosť s MRP systémom v oblasti nákupu vítaná
  • vyjednávacie a komunikačné zručnosti
  • asertivita, samostatnosť
  • orientácia na ciele
  • schopnosť efektívne riešiť problémy
  • tímový duch
  • zodpovednosť
Benefity
  • mesačné prémie
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • balík sociálnych výhod pre zamestnancov
  • zaujímavé finančné hodnotenie
  • príjemné pracovné prostredie