Špecialista spracovania platieb

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 270 - 1 500 €
Ref. Č.
1-3-40729-1

Vieš hovoriť po anglicky a baví ťa práca s financiami? Zároveň sa vidíš skôr v back office? Bavila by Ťa administratíva spracovania platieb? Táto pracovná pozícia je vhodná či už pre skúsenejšieho človeka, ako aj pre šikovného absolventa.

Tvojou náplňu práce bude prevažne spracovanie:

  • transakcií súvisiacich s nákupom/predajom cenných papierov
  • operácií na kapitálovom trhu
  • Repo transakcií - dohoda o spätnom odkúpení
  • mesačnej fakturácie poplatkov
Požiadavky

Veľmi radi Vás na pozície zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Predošlá skúsenosť na podobnej pozícii je VÝHODOU, relevantné sú však pre nás aj skúsenosti v rámci administratívy, prípadne účtovníctva
  • Znalosť Microsoft Office
  • Na pozíciu radi zvážime aj šikovného absolventa
Benefity

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • dni dovolenky nad rámec zákona
  • sick days
  • 13. a 14. mesačný plat ako odmenu za vernosť a lojálnosť spoločnosti
  • Multisport karta