Špecialista reportingu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
3-7-35947

Baví ťa práca s číslami a komunikuješ anglicky na pokročilej úrovni?

Máš už za sebou skúsenosť v oblasti účtovníctva ( controller, reporting specialist, analytik apd. )?

Pracuješ s Excelom na pokročilej užívateľskej úrovni ( VLOOKUP, SUMIF, COUNTIF)?

Vieš vytvoriť kontingenčnú tabuľku a pracovať s ňou?

Pošli nám svoje CV a radi sa s tebou porozprávame o pozícii.

Náplň práce:

  • komplexná zodpovednosť za reporting finančných ukazovateľov v spoločnosti;
  • spolupráca na tvorbe budgetov, forecastov a analýz odchýlok;
  • sledovanie nákladov a výnosov spoločnosti, príprava konsolidovaných reportov;
  • denná komunikácia s kolegami z iných oddelení spoločnosti;
Požiadavky
  • SŠ, VŠ vzdelanie ekonomického zamerania - podmienka
  • skúsenosť s reportingom/controllingom minimálne 1 rok
  • výborná práca s Excelom a dátami
  • znalosť SAP a IFRS veľkou výhodou
  • anglický jazyk - minimálne na stredne pokročilej úrovni
  • záujem o prácu v oblasti financií a analýz
  • orientácia na detail, logické myslenie
Benefity

Budú prezentované na osobnom pohovore.