ŠPECIALISTA NÁKUPU VÝROBNÝCH POLOŽIEK/ Category Manager!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 3 000 €
Ref. Č.
2-10-36967

Pre nášho klienta významnú medzinárodnú spoločnosť momentálne obsadzujeme pozíciu ŠPECIALISTA NÁKUPU VÝROBNÝCH POLOŽIEK

Vašou náplňou práce bude:

  • Určovanie nákupných stratégií
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov, sourcing dodávateľov, vyjednávanie zmluvných podmienok
  • Tvorba listu dodávateľov
  • Aktivity a analýzy zamerané na úsporu nákladov
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava analýz a kalkulácií
  • Komunikácia s výrobu a plánovaním
  • Úzka spolupráca s operatívnym nákupom
  • Zabezpečenie dodávok v požadovanej kvalite a čase
  • Aktívna participácia na nových projektoch
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • Minimálne 3 roky skúseností v strategickom nákupe v rámci VÝROBNEJ spoločnosti
  • Anglický jazyk na plynulej úrovni
  • Schopnosť negociácie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Ochotu cestovať ( 20%)
Benefity

benefity