Špecialista miezd s hebrejčinou

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 000 €
Ref. Č.
1-14-35268

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii Špecialista miezd.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zhromažďovanie a overovanie údajov z rôznych HR systémov pre výpočty miezd
  • Vykonávanie mzdových kontrol a analýz vrátane porovnávania vstupných údajov s výstupnými údajmi
  • Spolupráca s globálnym HR tímom ohľadom aktualizácii legislatívnych noriem
  • Vytváranie reportov po spracovaní miezd finančnému oddeleniu a ostatným zainteresovaným stranám
Požiadavky

Pre túto pozíciu potrebujete mať:

  • 2 roky praxe v oblasti Ľudských zdrojov/ mzdového účtovníctva
  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • Anglický a Hebrejský jazyk na pokročilej úrovni
  • Veľmi dobré analytické zručnosti
  • Skúsenosť so spoluprácou so mzdovým oddelením
  • Skúsenosti s prácou v systémoch SAP, Workday, Peoplesoft či ADP Software