Špecialista aplikačnej bezpečnosti

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 3 000 €
Ref. Č.
1-15-35185

Hacktivity, CTF, DevSecOps, Cloud a Kontajnery, Red team / Blue team, Advanced Persitent Threats, Incident Response, Hardening, OWASP, ASVS, mobilné aplikácie, ISO27k, SSDLC... Sú toto slova ktoré ťa zaujali? Vieš si predstaviť život s nimi?

Staň sa súčasťou tímu, ktorý chráni najväčšiu banku na Slovensku a budeš sa s nimi stretávať na dennom poriadku.

Náplň práce:

  • dizajn bezpečnostných mechanizmov informačných systémov, webových a mobilných aplikácií na lokálnych aj medzinárodných projektoch
  • návrh Security architektúry v prostredí cloud a kontajnerov
  • prevádzka moderných riešení Security monitoringu ako je SIEM, NDR, EDR
  • analýza bezpečnostných udalostí a návrh postupov a protiopatrení pri bezpečnostných incidentoch
  • identifikácia slabých miest v rámci činností Red a Blue teamu
Požiadavky
  • praktické skúsenosti s návrhom bezpečnostných požiadaviek na mobilné a webové aplikácie v prostredí veľkých organizácií
  • znalosti problematiky LAN/WAN, autorizačných a autentifikačných protokolov ako je napr. OAuth, SAML,
  • pokročilá znalosť a práca v enterprise Linux, Windows, OpenShift
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni B2
  • vítané sú tiež skúsenosti z iných oblastí informačnej bezpečnosti, vývoja webových aplikácií, penetračného testovania, cloudov a kontajnerov, realizácii awareness školení
Benefity
  • kvartálne odmeny
  • ročné odmeny
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • moderné priestory