OPERATIONS ENGINEER/ADMINISTRÁTOR pre Švajčiarsky medicínsky projekt

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-33407

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme System/Support engineera, ktorý sa stane súčasťou medicínskych projektov pre Švajčiarsko.

Náplň práce:

  • maintenance a administrácia e-health softwarových riešení
  • práca v menšom agilnom tíme pre exkluzívneho Švajčiarskeho zákazníka
  • občasné cestovanie (raz za 10 týždňov na max.4 dni)
  • práca s Git, Jenkins, Splunk, SQL, Docker, JIRA
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • skúsenosť s administráciou a údržbou software riešenia
  • pokročilú úroveň anglického jazyka
  • teoretickú znalosť Java programovacieho jazyka
Benefity
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 3 sickdays + home office
  • PN preplácaná nad rámec zákona
  • jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou
  • plne preplácané stravné lístky