Skúsený/á účtovník/čka v Malackách

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
1-7-40095-1

Máte roky skúseností v účtovníctve a hľadáte novú príležitosť ako tieto skúsenosti zúročiť?

V Malackách máme otvorenú skvelú pozíciu samostatného účtovníka/účtovníčky. Nieste z Malaciek? Vôbec nevadí! Firma sídli hneď pri dialnici a mnoho kolegov dochádza z Bratislavy a iných okolitých miest.

Náplň práce:

  • Účtovanie došlých faktúr, cestovných príkazov, bankových výpisov a

pokladničných dokladov a majetku

  • Účtovanie mzdovej agendy
  • Fakturácia, vystavovanie daňových dokladov
  • Spolupráca na mesačných a ročných závierkach
  • Zodpovednosť za zverené účty hlavnej knihy
  • Spolupráca pri zostavení štatutárnych výkazov a

priznania k dani z príjmov PO, DPH priznaní

  • a mnoho ďalšieho
Požiadavky

Veľmi radi zvážime Váš životopis, ak máte:

  • aspoň 5 rokov skúseností v účtovníctve vo všeobecnosti
  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2
  • znalosti Slovenských účtovných štandardov

Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré zahŕňajú napríklad aj:

  • flexibilný pracovný čas,
  • Možnosť HO,
  • 5 dní extra dovolenky,
  • 13. plat,
  • príspevok na dochádzanie do Malaciek,
  • a mnoho iného