Senior vývojový inžinier

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 900 €
Ref. Č.
6-22-34411

Hľadáme skúseného vývojára, so zameraním na batériové technológie, technológie skladovania elektrickej energie a nabíjaciu infraštruktúru pre elektromobilitu. Pozícia je vhodná pre kandidáta s vlastnými nápadmi, ktorý má záujem vybudovať svoj vlastný tím.

Pracovná náplň:

  • spolupráca na vývoji a konštrukcii produktovej rady výrobkov
  • sledovanie technologických noviniek v cieľovej oblasti
  • koordinácia výroby prototypov, overovacích a komerčných sérií výrobkov
  • produktový vývoj
  • dizajnový vývoj
  • snaha o vytvorenie jasne vyhranenej línie produktov pod značkou spoločnosti
Požiadavky
  • prax min. 5 rokov v danej oblasti
  • SolidWorks - expert
  • skúsenosti s vedením tímu
  • prehľad o svetových technologických trendoch, záujem o elektromobilitu, udržateľné energie, robotizáciu, umelú inteligenciu, architektúru
  • anglický jazyk aktívne
Benefity
  • výška platu sa odvíja od skúseností kandidáta
  • možnosť vytvoriť si vlastný systém práce a vlastný tím spolupracovníkov
  • automobil aj na súkromné účely
  • ostatné benefity na osobnom stretnutí