Senior Java Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-35740

Obzeráš sa po zmene pracovnej pozície? Si skúsený JAVA Developer?

Potom si správne! Pre nášho klienta hľadáme senior back-end vývojára na projekt vytvárania cloudového úložiska pre plány 3D budov a Smart Projektov! Na tomto projekte budeš pracovať s najmodernejšími technológiami v scrum tíme, a taktiež budeš úzko spolupracovať s tímami vo Švačiarsku a Nemecku.

Náplň práce:

  • Analýza, návrh a implementácia pomocou programovacích jazykov node.js alebo JAVA
  • Implementácia UNIT testov, technická dokumentácia kódu
  • Práca v SCRUM tíme - denný stand-up, šprinty
  • Pravidelná komunikácia s produktovým manažérom a aj inými oddeleniami
Požiadavky

Čo požadujeme?

  • minimálne 3 ročné skúsenosti s programovaním v Jave
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Dobré analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy
  • Dobré písomné a verbálne komunikačné schopnosti
Benefity

Benefity:

  • 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
  • 3 dni sick days
  • flexibilná pracovná doba
  • tréningový a rozvojový program
  • referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cafeteria - program benefitov